Home ShowBiz Një kartolinë nga Hawaii, Afrona super sensuale me bikini, na la pa fjalë
Një kartolinë nga Hawaii, Afrona super sensuale me bikini, na la pa fjalë
0

Një kartolinë nga Hawaii, Afrona super sensuale me bikini, na la pa fjalë

0
0

Blero dhe Afrona janë duke shijuar muajin e mjaltit në Hawaii.

Ata të dy që para ceremonisë së dasmës e kishin zgjedhur destinacionin, por vendosën ta nisnin aventurën dy muaj pasi u martuan.

Këto ditë ata të dy kanë postuar në rrjetet sociale foto e video të ndryshme nga resorti luksoz ku po pushojnë si dhe nga ishulli ekzotik ku po bëjnë plazh.

Modelja ndërkaq ka postuar sot një foto me bikini duke na lënë pa fjalë jo vetëm me format e saj perfekte, por edhe me panoramën mbresëlënëse të vendit ku po pushon.

Kjo foto e modeles është pëlqyer dhe komentuar pa fund nga fansat dhe miqtë e saj të cilët e kane komplimentuar veçanërisht për linjat e saj.

View this post on Instagram

🌺

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Link: https://www.instagram.com/p/B5QSVYLplpG/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5F-R-OpaYD/