Home ShowBiz Zëri i bie pianos në studio, kjo video e vogëlushit do t’ua zbukurojë ditën
Zëri i bie pianos në studio, kjo video e vogëlushit do t’ua zbukurojë ditën
0

Zëri i bie pianos në studio, kjo video e vogëlushit do t’ua zbukurojë ditën

0
0

Djali i Gjikos dhe Elitës duke se dëshiron të ecën nën hapat e të atit pasi duket mjaft i interesuar për muzikën.

Vetë këngëtari ka shpërndarë në instagramin e tij disa video ku vogëlushi është në duart e xhaxhait duke luajtur në piano së bashku me të.

Zëri duket kaq i përqëndruar dhe shumë i këndshëm ndërsa po luan në piano së bashku me xhaxhain.

Djali I çiftit Gjiko dhe Elita erdhi në jetë gati 10 muaj më parë, duke sjellë gëzim në familje.

Ata të dy postojnë vazhdimisht foto e video të vogëlushit i cili është një fëmijë shumë i ëmbël.

Link: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2UMMO-lb47/