Home Aktualitet I kërkon gruan Ramës, përgjigjia epike e kryeministrit po bën xhiron e rrjetit
I kërkon gruan Ramës, përgjigjia epike e kryeministrit po bën xhiron e rrjetit
0

I kërkon gruan Ramës, përgjigjia epike e kryeministrit po bën xhiron e rrjetit

0
0

Kryeministri i vendit Edi Rama ka qenë në Durrës ku është takuar me banorët e prekur nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit.

Gjatë kohës që Rama po inspektonte në zonë dhe po bisedonte me banorët, njëri prej tyre ka këmbngulur të flasë dhe në fakt kishte kërkesën më të çuditshme që është dëgjuar deri më sot.

Ai i thotë kryeministrit se i kishin marrë gruan dhe e kishin dërguar në hotel në Golem pa dijeninë e tij.

“Gruaja ka më shumë mend se ty, merr autobuzin dhe shko tek Gruaja”, dëgjohet ti thotë kryeministri qytetarit, ndërsa më pas duke u larguar ende i çuditur nga kërkesa thotë: “Gruaja është çmend me këtë i ka thënë në do hajde, nëse do mos hajde”, duke shkaktuar të qeshura të cilat dëgjohen edhe në videon që po bën xhiron e rrjetit.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=6TDUBStu904

Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=6TDUBStu904