Home ShowBiz Afrona viziton “qytetin e festave”, modelja na sjell pamjet magjike me drita dhe ngjyra festive
Afrona viziton “qytetin e festave”, modelja na sjell pamjet magjike me drita dhe ngjyra festive
0

Afrona viziton “qytetin e festave”, modelja na sjell pamjet magjike me drita dhe ngjyra festive

0
0

Modelja Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero ndodhet aktualisht në Zurich ku po i gëzohet atmosferës së veçantë të festave të fundvitit.

Ajo ka postuar në instgramin e saj disa video e foto nga zbukurimet që ofron ky qytet dhe që në të vërtetë janë shumë të këndshme dhe mjaft festive.

Afrona zbulon gjithashtu se Zurich është një prej qyteteve më të preferuara të saj, ndërsa shihet teksa po hyn në një park gjigand lojërash ku tek dera mirëpritet nga plaku i vitit të ri i cili i fton njerëzit të hyjnë brenda.

Modelja dhe këngëtari u martuan gati 2 muaj e gjysmë më parë në një ceremoni të veçantë buzë detit në Shëngjin.

Më pas ata shkuan në muaj mjalti në Hawaii, ku i pamë të postonin foto shumë të veçanta nga plazhet ekzotike.

Afrona

Link: https://www.instagram.com/afronadika/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3hvLMgpm3O/