Home ShowBiz “Burg për këtë gazetarin po përhap panik”, Ori Nebiaj sapo na la pa fjalë…
“Burg për këtë gazetarin po përhap panik”, Ori Nebiaj sapo na la pa fjalë…
0

“Burg për këtë gazetarin po përhap panik”, Ori Nebiaj sapo na la pa fjalë…

0
0

Deklarata e kryeministrit Rama kundrejt gazetarëve që përhapin panik, duket se ka shkaktuar reagime të ndryshme tek gazetarët dhe përfaqësuesit e mediave.

Moderatorja Ori Nebiaj ka shpërndarë në instagramin e saj një shprehje të një gazetari amerikan të New York Times, ndërsa vendos të ironizojë të gjithë situatën e krijuar këto ditë.

Në këtë mesazh gazetari amerikan thotë: “Ne jemi gazetarë dhe kurioziteti ynë ngacmohet veçanërisht kur një grup njerëzish të famshëm dhe të pasur thonë se këtu nuk ka asnjë gjë për të parë. Pikërisht aty ne fillojmë të gërmojmë”

Ndërsa shpërndan këtë shprehje në instagramin e saj ajo shkruan: “Burg për këtë gazetarin po përhap panik”, duke ironizuar në këtë mënyrë deklaratat e Kryeministrit se do të dënojë të gjithë gazetarët që përhapin panik.

ORi Nebiaj

Link: https://www.instagram.com/ori_nebijaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5m_3MqAdtx/