Home ShowBiz Robert Berisha poston foton me puthjen më të ëmbël nga një femër
Robert Berisha poston foton me puthjen më të ëmbël nga një femër
0

Robert Berisha poston foton me puthjen më të ëmbël nga një femër

0
0

Robert Berisha ka qënë në vëmëndje të mediave rozë këtë periudhë për arsye të përfundimit të martesës me Nora Istrefin. Nora dhe Roberti janë prindërit e një princeshe te vogël me emrin Renee dhe për këtë arsye ata do jenë gjithmonë të lidhur me njëri-tjetrin.

Në instastory Roberti ka publikuar foton më të veçantë duke naiI ëmbëlsuar ditën. Një bukuroshe i ka dhënë një puthje në faqe.

Bëhet fjalë për vajzën e tij Renee, të cilën e kemi parë shpesh t’i fali dashuri pa kushte babait të saj.

 

Foto e postuar nga Roberti:

2019-12-06 12_24_06-Window

Link: https://www.instagram.com/robertberishaofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx76VW0HhBk/