Home ShowBiz Genta merr dhuratën si nëpër filma – Ajo nuk e ka pritur as vetë këtë gjë
Genta merr dhuratën si nëpër filma – Ajo nuk e ka pritur as vetë këtë gjë
0

Genta merr dhuratën si nëpër filma – Ajo nuk e ka pritur as vetë këtë gjë

0
0

Genta Ismajli është në një lidhje dashurie me një djalë simpatik të huaj. Duhet të ishte i huaj që në të kuptonim edhe arsyen e kësaj suprize si nëpër filma që ka marrë Genta nga dashuria e jetës së saj.

Në mes të Turqisë dhe në mes të urës më të famshme, Gentës i kanë dedikuar fjalët “të dua Genta” në gjuhën Turqisht.

Një suprizë që edhe vet Genta nuk e kishte menduar ndonjëherë që do të merrte.

Mos e humbni këtë foto është fiks si nëpër filma!

g1

g2

Link: https://www.instagram.com/genta.ismajli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4zvWHlB77W/