Home ShowBiz Dalin fotot e festës private të Amelisë
Dalin fotot e festës private të Amelisë
0

Dalin fotot e festës private të Amelisë

0
0

Vajza e Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ka festuar në datën 28 Nëntor, 4 vjetorin e saj të lindjes. Duke qënë se ato ditë kanë qënë ditë të vështira për të gjithë për shkak të tërmetit të shkaktuar, Alban dhe Miriam kanë organizuar një festë private për vogëlushen e tyre.

Pasi kemi kaluam në ditët e vështira, Miriam ka zbuluar një foto nga ditëlindja e katërt e bukuroshes Ameli.

Kujtojmë që Miriam është në pritjen e dytë të ëmbël por akoma nuk e ka zbuluar nëse Ameli do bëhet me motër apo vëlla.

 

Edhe 100 vite të lumtura për Amelinë!

ameli

Link: https://www.instagram.com/miriamcani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By-CTUXlS0B/