Home ShowBiz Topless në mes të luleve, Dafina ndez rrjetin me foto të nxehta
Topless në mes të luleve, Dafina ndez rrjetin me foto të nxehta
0

Topless në mes të luleve, Dafina ndez rrjetin me foto të nxehta

0
0

Këngëtarja Dafina Zeqiri prej disa ditësh ndodhet me pushime në Maldive nga ku e kemi parë të postojë vazhdimisht foto e video të veçanta.

Ajo shoqërohet në këto pushime nga e ëma dhe motra e saj, ndërsa vazhdon ende të na mahnisë me pamjet e veçanta të plazheve ekzotike të ishullit të famshëm.

Këtë herë Dafina ka pozuar sërish topless ndërsa mbulohet nga lulet dhe gjethet që të zënë sytë përreth ishullit.

Ajo duket tejet provokuese në fotot e publikuara në instagramin e saj ndërsa po shijon në maksimum pushimet në Maldive.

Dafina ka postuar dy foto shumë të veçanta në njërën prej tyre pozon në mes të luleve, ndërsa në tjetër mbulohet me gjethe.

Link: https://www.instagram.com/p/B6LAxKchNhH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2Y5yq6Bx05/