Home ShowBiz Publikohen foto të Ponit para famës, nuk do besoni si dukej 18 vjeç
Publikohen foto të Ponit para famës, nuk do besoni si dukej 18 vjeç
0

Publikohen foto të Ponit para famës, nuk do besoni si dukej 18 vjeç

0
0

Këngëtaren e njohur Poni e kemi parë gjithnjë në formë dhe tërheqëse me tipare që të bien në sy që në momentin e parë që ka dalë në skenë e deri sot.

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun që gjithmonë ka ditur si të qëndrojë në qendër të vëmendjes si me talentin ashtu edhe me pamjen e saj.

Këtë herë këngëtarja është bërë nostalgjike duke u rikthyer pas në kohë në moshën 18 vjeçare.

Ajo ka postuar në instagramin e saj një foto të vjetër ku shfaqet me një model flokësh që ajo e quan bisht pëllumbi.

Pavarësisht se kanë kaluar shumë vite që atëherë këngëtarja i ka ruajtur tiparet e saj të veçanta dhe vazhdon të jetë po njësoj e bukur.

Të njëjtën gjë kanë konfirmuar edhe miqtë e saj të cilët i kanë bërë komplimenta këngëtares për pamjen e saj që ka mbetur e njëjta dhe gjithmonë e bukur.

View this post on Instagram

Floket bisht pellumb🤣🤣🤣18 vjec

A post shared by Poni Official (@poni_officiel) on

Link: https://www.instagram.com/p/B6IpsVaH86g/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxAShAUHTHW/