Home Lifestyle Tayna na sjell stilin e ri të pantallonave, jo më të çara tek gjunjët, por….
Tayna na sjell stilin e ri të pantallonave, jo më të çara tek gjunjët, por….
0

Tayna na sjell stilin e ri të pantallonave, jo më të çara tek gjunjët, por….

0
0

Reperja Tayna është dalluar gjithmonë për stilin e saj të veçantë në veshje.

Atë e kemi parë gjithnjë të kuruar dhe në formë në çdo dalje të saj publike.

Madje në shumë raste, stili i saj i të veshurit ka qenë gjithmonë avangardë lidhur me tendencat e fundit të modës.

Këtë herë atë e shohim të mbajë veshur një palë pantallona ngjyrë kafe, të cilat nuk janë të grisura tek pjesa e gjunjëve apo në gjithë gjatësinë e tyre, siç jemi mësuar ti shohim shpesh herë, por janë të hapura në të dyja pjesët anësore.

Me këtë paraqitje, Tayna duket sikur në fakt ka veshur pantallona të shkurtëra dhe që bashkohen me pjesën e poshtme të tyre me shumë stil.

Nëse tani e tutje këto lloj pantallonash do të dalin në modë, mund të themi pa frikë se Tayna i hapi rrugën këtij stili të veçantë.

Link: https://www.instagram.com/tayna/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3tvu49gg5L/