Home Lifestyle Veshja e Norës në klipin e ri ka çmimin më marramendës, mbetëm pa fjalë
Veshja e Norës në klipin e ri ka çmimin më marramendës, mbetëm pa fjalë
0

Veshja e Norës në klipin e ri ka çmimin më marramendës, mbetëm pa fjalë

0
0

Nora Istrefi prej disa muajsh është vënë në qendër të vëmendjes që pas njoftimit të Roberit për ndarje mes tyre.

Këngëtarja ka qëndruar gjithmonë në heshtje, duke mos reaguar asnjëherë lidhur me këtë fakt,  megjithatë e kemi parë shpesh të postojë foto e video mjaft sensuale në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka sjellë për publikun një këngë të re në bashkëpunim me reperin Gjiko dhe ajo çfarë na ra në sy është veshja e saj.

Nora mban veshur një palë pantallona lëkure në ngjyrë të kuqe të markës Jacquemus të cilat kanë çmimin marramendës të 1350 eurove, ndërsa kanatiera e zezë  kushton plot 145 euro.

Çmimet janë bërë publike nga faqja e njohur “what they wearin” e cila poston vazhdimisht cmimet e rrobave të personazheve të njohur si dhe firmat që mbajnë veshur.

Link: https://www.instagram.com/p/B6adypUApMO/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2Hh6rupq8l/