Home ShowBiz Rudina dhe Marku të lumtur nisin pushimet së bashku, ja destinacioni
Rudina dhe Marku të lumtur nisin pushimet së bashku, ja destinacioni
0

Rudina dhe Marku të lumtur nisin pushimet së bashku, ja destinacioni

0
0

Menjëherë pas bërjes publike të lajmit për lidhjen mes tyre, Rudina dhe Marku kanë filluar të shfaqen gjithnjë e më shumë në shoqërinë e njëri tjetrit.

Këtë herë aktorja ka pozuar nën shoqërinë e ish deputetit në një prej udhëtimeve që kanë realizuar së bashku.

Ata të dy shfaqen të lumtur pranë njëri tjetrit ndërsa ndodhen në Venezia.

Rudina e bëri publike lidhjen e saj me Markun vetëm pak javë më parë, pas postimit të dy fotove së bashku ndërsa tha se e do si partner jete dhe biznesi.

Aktorja ishte e martuar prej tre vitesh me Aleksin, historinë me të cilin e kishte treguar disa herë në media.

Ajo ka një vajzë nga martesa e parë e cila vetëm pak javë më parë festoi tre vjetorin e lindjes.

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B7lsfEFnk2L/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6_eVKpntf_/