Home ShowBiz Lamtumirë flokë të zinj, Elita ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta besoni si duket
Lamtumirë flokë të zinj, Elita ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta besoni si duket
0

Lamtumirë flokë të zinj, Elita ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta besoni si duket

0
0

Moderatorja Elita Rudi ka vendosur të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe mund të themi se i shkon shumë.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë të errët, por më në fund ashtu siç thotë edhe ajo, morri guximin të çelë ngjyrën e flokëve.

Moderatorja ka hequr dorë nga ngjyra e errët dhe tashmë mund ta shohim me flokë në ngjyrë çokollatë me disa nuanca fijesh të holla që e tregojnë edhe më të ëmbël.

Ajo kërkoi mendimin e fansave të saj disa ditë më parë për të ndryshuar ngjyrën e flokëve, dhe mesa duket ka vendosur në favor të ndryshimit dhe mund të themi se ka bërë shumë mirë.

Elita prej më shumë se një viti është martuar me reperin Gjiko me të cilin ka një djalë.

Link: https://www.instagram.com/p/B7tMBD2FBs4/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6luuX6lvYF/