Home ShowBiz Pas sherrit me Besin – Ermal Mamaqi bën kritikat e filmit Falco live në emision
Pas sherrit me Besin – Ermal Mamaqi bën kritikat e filmit Falco live në emision
0

Pas sherrit me Besin – Ermal Mamaqi bën kritikat e filmit Falco live në emision

0
0

Ermal Mamaqi ka qënë i ftuar në emisionin e Rudina Dembacajt “Mos i fol shoferit”. Ermali është dashur që ti përgjigjet disa pyetje thumbuese që gazetarja i ka bërë.

Pra disa javësh Ermali me Bes Kallakun patën një fërkim publik për arsye të një deklarate që besi bëri live për aktoren protagoniste në filmin e Ermalit.

Megjithatë gjërat janë sqaruar midis tyre dhe ata vazhdojnë të ruajnë raporte miqësore. Mirëpo kur Rudina e pyet Ermalin se cilat ishin përshtypjet e tij për filmin e Bes Kallakut, ai përgjigjet shumë hapur.

“Jam kam thënë edhe Besit, është një film shumë i mirë por mendoj që mund të ishte dhe më mirë, nga pikëpamja teknike” është shprehur Ermali.

 

Video e rrëfimit të tij:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=fRvDwoWYqFw

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3W1rvohodu/