Home ShowBiz Motra e Besit ndryshon look, nuk do ta besoni si duket moderatorja totalisht bionde
Motra e Besit ndryshon look, nuk do ta besoni si duket moderatorja totalisht bionde
0

Motra e Besit ndryshon look, nuk do ta besoni si duket moderatorja totalisht bionde

0
0

Ajo është një moderatore e njohur, por shumë e njohin si motrën e Bes Kallakut.

Ana Kallaku ka rënë gjithmonë në sy për ëmbëlsinë dhe natyralitetin e saj, ndërsa e shohim të postojë vazhdimisht në rrjetet sociale foto e video me fëmijët dhe bashkëshortin e saj.

Ana është nënë e dy fëmijëve një vajze dhe një djali i cili ka ardhur në jetë pak muaj më parë.

E ndërsa jemi mësuar ta shohim zakonisht me një pamje thuajse të njëjtën me flokë në ngjyrë natyrale, këtë herë ajo ka guxuar dhe është shndërruar në një bionde shumë tërheqëse.

Kjo ngjyrë e re flokësh duket se i shkon shumë moderatores dhe ajo duket shumë herë më e këndshme me këtë pamje të re.

Ana kallaku

Link: https://www.instagram.com/ana_kallaku/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6nxjk-JmMX/