Home ShowBiz Oriola poston video nga vaska, ndërsa tregon çfarë do të donte për Shën Valentin
Oriola poston video nga vaska, ndërsa tregon çfarë do të donte për Shën Valentin
0

Oriola poston video nga vaska, ndërsa tregon çfarë do të donte për Shën Valentin

0
0

Modelja e njohur Oriola Marashi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas herë foto provokuese ku shfaq linjat e saj perfekte.

Ajo është përfolur së fundmi për një lidhje me futbollistin Eros Grezda, por pavarësisht zërave dyshja nuk ka konfirmuar ende asnjë gjë.

Modelja është parë nën shoqërinë e tij dhe madje postoi edhe një foto ku shfaqeshin të kapur përdore, por deri tani nuk ka asnjë konfirmim për romancën mes tyre.

E në kohën kur jemi një ditë para Shën Valentinit, modelja ka postuar një video të këmbëve të saj ndërsa ndodhet në vaskë dhe menjëherë më pas një tjetër video nga një dyqan lulesh.

Modelja ju sugjeron të gjithëve që të dhurojnë lule e tullumbaca për të dashurit e tyre për Shën Valentinin.

Ndoshta përmes këtij sugjerimi sapo i ka dhënë një ide të dashurit të saj gjithmonë se ka për dhuratën që do të dëshironte për këtë ditë.

Link: https://www.instagram.com/oriolamarashi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8XLd3RB5xP/