Home ShowBiz Elita dhe Gjiko në qytetin e dashurisë, bashkë me ta edhe Zëri, këto foto na i zbukuruan ditën
Elita dhe Gjiko në qytetin e dashurisë, bashkë me ta edhe Zëri, këto foto na i zbukuruan ditën
0

Elita dhe Gjiko në qytetin e dashurisë, bashkë me ta edhe Zëri, këto foto na i zbukuruan ditën

0
0

Në prag të Shën Valentinit një prej çifteve më të dashura të shoëbizit kanë zgjedhur Veronën për të festuar ditën e dashurisë.

Ata të dy së bashku me Zërin janë nisur drejt Italisë dhe kanë zgjedhur destinacionin më të bukur për ditën e të dashurarve.

Ky është viti i parë që ata të dy e festojnë këtë ditë së bashku me Zërin i cili nuk mund të mungonte në këtë udhëtim.

Elita ka postuar disa foto shumë të ëmbla së bashku, ku ata të dy duken shumë të dashuruar, ndërsa Zëri një ëmbëlsirë e vërtetë.

Vogëlushi në fund të këtij muaji feston një vjetorin e lindjes.

Ai erdhi në jetë në fund të muajit shkurt të një vit më parë duke sjellë shumë gëzim në familje.

Link: https://www.instagram.com/p/B8g2zQsFzz4/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B5tAXMqFFaT/