Home ShowBiz Rudina zbulon dhuratën për Shën Valentin, epo mbetëm thjesht pa fjalë
Rudina zbulon dhuratën për Shën Valentin, epo mbetëm thjesht pa fjalë
0

Rudina zbulon dhuratën për Shën Valentin, epo mbetëm thjesht pa fjalë

0
0

Rudina Dembacaj dhe ish deputeti Mark Froku festojnë këtë vit Shën Valentinin e parë si çift.

Ata e bënë publike romancën e tyre pak kohë më parë dhe që prej atij momenti i shohim të postojnë vazhdimisht fotot ku shfaqen së bashku.

Këtë herë Rudina ka zgjedhur një foto ku shfaqet së bashku me Markun në sfond dhe shkruan: “Gëzuar Shën Valentinin”, shoqëruar me një zemër.

Në një tjetër postim Rudina tregon një çelës shtëpie dhe shkruan se kjo është dhurata e saj për festën, ndërsa menjëherë në foton tjetër sqaron se në fakt kjo është kopja e çelsit të shtëpisë së motrës së saj e cila gjithmonë harron dhe ngelet jashtë.

Aktorja ka bërë pak humor lidhur me çështjen e dhuratave, megjithatë nuk na e ka treguar se cila është realisht dhurata e saj.

Rudinaa

Rudinaaaaa

Rudina marku

Link: https://www.instagram.com/rudinadembacaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6_eVKpntf_/