Home ShowBiz E bën publike – Yllka Kuqi është në pritje te ëmbël
E bën publike – Yllka Kuqi është në pritje te ëmbël
0

E bën publike – Yllka Kuqi është në pritje te ëmbël

0
0

Këngëtarja e mirënjohur Yllka Kuqi ka publikuar disa foto shumë të veçanta në profilin e saj zyrtarë në Instagram. Yllka është në pritje të ëmbël dhe po e shikoj pafund periudhën më të bukur që kalon çdo nënë.

Jo vetëm ajo por edhe bashkëshorti i Yllkës është shumë i lumtur dhe kjo duket shumë qartë nga foto e publikuar.

Ata do të bëhen prindër për herë të parë dhe mezi po presin që bebushi i tyrë të vi sa më shpejt në jetë.

View this post on Instagram

Dashni ❤️❤️❤️

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B8jrQLvnStP/

View this post on Instagram

💖

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Link: https://www.instagram.com/p/B8owTJRnUuY/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B68uhwvHGm4/