Home ShowBiz Jessica i tha se do ta donte gjithmonë, por Roberti e ka ende mendjen tek Nora…
Jessica i tha se do ta donte gjithmonë, por Roberti e ka ende mendjen tek Nora…
0

Jessica i tha se do ta donte gjithmonë, por Roberti e ka ende mendjen tek Nora…

0
0

Robert Berisha disa ditë më parë e vendos sërish në qendër të vëmendjes, këtë herë nga modelja Jessica Kadiu e cila pranoi se kishte pasur një lidhje me këngëtarin vitin qe shkoi.

Ajo i thoshte atij se e kishte dashur dhe vazhdonte ta donte dhe se shpresonte që një ditë të riktheheshin sërish bashkë.

Roberti nga ana tjetër nuk ka reaguar aspak lidhur me deklaratat e modeles, madje ai vazhdon të ketë në mendje Norën.

Kjo e fundit ka postuar disa foto ku shfaqet në super formë dhe ku nuk mungojnë pëlqimet nga ana e këngëtarit.

Roberti ndërkaq ka postuar në instagram, këngën e fundit të Norës, ndërsa i bën tag.

Ata të dy kanë një vajzë bashkë dhe pushimet e dimrit i kaluan së bashku si një familje për hir të vogëlushes.

Link: https://www.instagram.com/robertberishaofficial/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BdX8DU_A22W/https://www.instagram.com/p/B7sxFIeJyy4/