Home ShowBiz Shtrirë në divan pranë njëri tjetrit, ja si shkon karantina e Lorendanës dhe Zunës
Shtrirë në divan pranë njëri tjetrit, ja si shkon karantina e Lorendanës dhe Zunës
0

Shtrirë në divan pranë njëri tjetrit, ja si shkon karantina e Lorendanës dhe Zunës

0
0

Edhe pse ata të dy e mohuan lidhjen mes tyre, në këto ditë të veshtira duket se janë izoluar së bashku.

Reperja e ka treguar edhe më herët se ndodhej së bashku me Zunën në shtëpi, duke u vetëizoluar për t’ju shmangur kështu virusit.

Ndërkaq këngëtarja ka postuar në instagram një foto ku shfaqen së bashku secili shtrirë në divan, ndërsa në mes i ndan një arush gjigand.

Lori ka pulti në dorë dhe po ndërron kanalet, ndërsa Zuna duket sikur ka në dorë një furçë dhëmbësh.

Në pamje të parë duket sikur janë një çift, por në fakt ndoshta kjo foto mund të jetë shkëputur nga ndonjë bashkëpunim i tyre, pasi vetë Zuna sqaroi për publikun dhe fansat se Loredana është thjesht një mike e mirë me të cilën ai ka bashkëpunuar në muzikë.

Link:  https://www.instagram.com/p/B-Hf91vF7xW/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8L-6LTlBEP/https://www.instagram.com/p/BlVdTLMFDtw/