Home ShowBiz “Nuk kam fjetur një muaj”, Rudina tregon si e priti Viki transferimin në shtëpinë e re
“Nuk kam fjetur një muaj”, Rudina tregon si e priti Viki transferimin në shtëpinë e re
0

“Nuk kam fjetur një muaj”, Rudina tregon si e priti Viki transferimin në shtëpinë e re

0
0

Rudina Dembacaj prej disa muajsh tashmë është transferuar së bashku me të bijën në shtëpinë e partnerit të saj ish deputetit Mark Froku.

Pas ndarjes nga i shoqi, aktorja ka filluar tashmë bashkëjetesën në një shtëpi të re dhe meraku i saj sigurisht që ka qenë e bija se sa do të përshtatej me ambjentin e ri.

Lidhur me këtë temë aktorja tregon se në fakt Viki e priti shumë mirë shpërnguljen, madje ishte kurioze për të zbuluar çdo cep të shtëpisë, ndërsa vetë ajo thotë se nuk ka fjetur një muaj rrjesht nga meraku.

Rudina e bëri publike lidhjen e saj para pak kohësh dhe duket se tashmë janë përshtatur mjaft mirë me ndryshimin si ajo edhe e bija.

rudidd

Link: https://www.instagram.com/rudinadembacaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8tcTYknKQM/