Home ShowBiz Era Rusi merr propozim për martesë, ja kush është ai…
Era Rusi merr propozim për martesë, ja kush është ai…
0

Era Rusi merr propozim për martesë, ja kush është ai…

0
0

Këngëtarja Era Rusi ka vendosur të ndajë me publikun se si po i kalon këto ditë në izolim.

Gjatë një interviste për emisionin e pasdites në “Top Channel”, këngëtarja tregoi se këto ditë ka marrë edhe një propozim të çuditshëm nga dikush.

Personi në fjalë që mesa duket është një fans i këngëtares i ka shkruar asaj duke i bërë një plan të detajuar deri tek martesa.

Ai i shkruante se fillimisht kishte në  plan ta njihte, të dilnin për kafe, për darkë, më pas të fejoheshin dhe në fund martesa.

Këngëtarja ka reaguar me humor ndaj gjithë kësaj situate, duke treguar se sigurisht e ka refuzuar dhe se nuk e ka në plan të martohet me të panjohur.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=MQkjtsHMrrs&feature=emb_err_watch_on_yt

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4jsmsRlowe/