Home ShowBiz “Je bërë gati për seks“ – Alba Hoxha i kthehet komentuesit
“Je bërë gati për seks“ – Alba Hoxha i kthehet komentuesit
0

“Je bërë gati për seks“ – Alba Hoxha i kthehet komentuesit

0
0

Alba Hoxha është balerina seksi e televizonit shqiptarë dhe njëkohësisht edhe vajza që na jep informacione për motin.

E veshur me një badi të zi, me çizme mbi gju me taka të larta dhe tek krahët të vendosura doreza të zeza, nuk kishte sesi komentet të mos vërshonin lum në këtë foto kaq seksi.

Komenti i cili ra më shumë në sy në këtë foto ishte kur komentuesi e pyet Albën nëse ajo ishte bërë gati për seks.

Po si ka reaguar Alba pas kësaj pyetje kaq të drejtpërdrejtë. Alba nuk i ka kthyer përgjigje fare duke e injoruar totalisht.

Personazhet femra seksi të showbizit tashmë janë mësuar me të tilla komente dhe nuk i bën shumë përshtypje por kanë zgjedhur një mënyrë shumë të sofistikuar duke i injoruar komplet këto komente.

 

View this post on Instagram

Hi @dollskill

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Link: https://www.instagram.com/p/B-aFYgMgbGK/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3C0lNWgARp/