Home ShowBiz Hipur mbi tavolinë – Kujt po i kërcen Morena Taraku?!
Hipur mbi tavolinë – Kujt po i kërcen Morena Taraku?!
0

Hipur mbi tavolinë – Kujt po i kërcen Morena Taraku?!

0
0

Këngëtarja bukuroshe Morena Taraku ka festuar ditëlindjen e saj para dy ditësh në kushte shtëpie. Ajo përveçse një këngëtare e suksesshme është edhe një femër shumë seksi, që me çdo dalje ndez rrjetin.

Së fundmi Morena ka publikuar një video në profilin e saj në instagram duke bërë një kërcim seksi sipër mbi një tavolinë.

Po kujt ia dedikon Morena është kërcim?! Mesa duket në dhomë ajo është vetëm dhe po kercen për qef të saj.

Ky kërcim i Morenës i ka lënë të gjithë pa fjalë duke ndezur në këtë formë rrjetin.

Link: https://www.instagram.com/p/B-e7SfhFxiL/

Burim i fotos: https://www.instagram.com/p/B9CW8VfpdRq/