Home ShowBiz Me flokët e qethur tullë, Elita sjell fotot më të bukura të Zërit
Me flokët e qethur tullë, Elita sjell fotot më të bukura të Zërit
0

Me flokët e qethur tullë, Elita sjell fotot më të bukura të Zërit

0
0

Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër të një djali në shkurt të vitit që shkoi.

Vogëlushi tashmë është rritur, ka filluar të ecë dhe të belbëzojë fjalët e para dhe po bëhet gjithnjë e më i bukur.

Elita e ka qethur së fundmi tullë vogëlushin dhe ka postuar në instagram disa foto të tij në mes të rrugës ku Zëri duket shumë i bukur ndërsa buzëqesh i lumtur.

Elita i ka shoqëruar foto me një diell, ndërsa të shumë janë miqtë, familjarët dhe ndjekësit e saj që e komplimentojnë për fotot e bukura të vogëlushit.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Link: https://www.instagram.com/p/CADiIB6F-KM/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B9JrPCWlq1V/