Home Lifestyle Pantallona lëkure dhe atlete, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Norës në ditëlindjen e së bijës
Pantallona lëkure dhe atlete, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Norës në ditëlindjen e së bijës
0

Pantallona lëkure dhe atlete, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Norës në ditëlindjen e së bijës

0
0

Pantallona lëkure dhe atlete, nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e Norës në ditëlindjen e së bijës

Vajza e Norës dhe Robertit ka festuar gjatë ditës së djeshme 5 vjetorin e lindjes.

Këngëtarja ka postuar në instagramin e saj momentet më të bukura nga festa me familjarë dhe disa miq e organizuar në oborrin e shtëpisë.

Nga fotot e postuara në instagram Nora shfaqet sportive me një bluzë të shkurtër të bardhë, pantallona të kuqe lëkure si dhe një palë atlete Gucci.

Edhe pse në dukje sportive veshja e saj ka kushtuar goxha dhe çmimet i ka bërë publike faqja e famshme “What they wearin”

Pantallonat e kuqe të lëkurës kanë kushtuar plot 1350 euro dhe janë të markës Jacquemus.

Atletët e markës Gucci kushtojnë plot 1200 euro, ndërsa më e lira është bluza e bardhë e Zarës që kushton më pak se 8 euro.

Link: https://www.instagram.com/p/CAOIdHUHEFQ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/noraistrefi/