Home ShowBiz Ndahen çifti i famshëm i showbizit pas tre vitesh, modeli përfundon në qendër rehabilitimi
Ndahen çifti i famshëm i showbizit pas tre vitesh, modeli përfundon në qendër rehabilitimi
0

Ndahen çifti i famshëm i showbizit pas tre vitesh, modeli përfundon në qendër rehabilitimi

0
0

Modeli amerikan dhe vajza e këngëtarit Lionel Ritchie sipas “US Weekly” kanë vendosur të marrin një pushim ndërsa Scott duket se vazhdon të ketë probleme të gjendjes emocionale të cilat mund të jenë bërë shkak për krizën në marrëdhënien e tyre.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se Scott në fillim të këtij muaji i është drejtuar një qendre rehabilimi për të trajtuar traumat e tij nga e kaluara që nisin 7 vite më parë pas vdekjes së prindërve si dhe pas ulje ngritjeve të vazhdueshmë në marrëdhënien e gjatë me Kourtney Kardashian.

Scott i ka kërkuar të dashurës që të kenë një shkëputje deri në përmirësimin e gjendjes së tij emocionale e cila së fundmi është përkeqësuar edhe si rezultat i karantinës.

Ata të dy kanë filluar të dalin bashkë që në 2017 dhe marrëdhënia mes tyre ka kaluar vazhdimisht në ulje ngritje, por kjo është hera e parë që vendosin të bëjnë një pushim.

View this post on Instagram

Staycation .. for now

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on

Link: https://www.instagram.com/p/B0sE-0UJdyQ/

Burimi i lajmit :https://www.cosmopolitan.com/entertainment/celebs/a32630114/scott-disick-sofia-richie-on-a-break-breakup-rehab/?utm_campaign=cosmo-2020-tradetracker&utm_medium=affiliate&utm_source=tradetracker&utm_term=137180

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3JIafcH5gl/