Home ShowBiz Të ngecur në trafik, Marina nuk i shqitet Getit pa e bërë të flasë
Të ngecur në trafik, Marina nuk i shqitet Getit pa e bërë të flasë
0

Të ngecur në trafik, Marina nuk i shqitet Getit pa e bërë të flasë

0
0

Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca së fundmi është gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të ndajë me publikun momente si nga jeta profesionale ashtu edhe nga ajo private.

Këhtë herë Marina ka vendosur të realizojë një video në makinë ku ndodhet së bashku me Getin ndërsa kanë ngecur në trafik.

Moderatorja ka shfrytëzuar rastin për të treguar se kanë ngecur në trafik ndërsa I drejton kamerën Getit duke e detyruar të flasë diçka.

Këngëtari vendos të përsërisë fjalët e Marinës, por moderatorja nuk kënaqet me kaq, pasi kërkon me ngulm që reperi të thojë diçka.

E pas këmbnguljes së Marinës dhe faktit që nuk do ta largojë kamerën pa e bërë të flasë, këngëtari  pasi buzëqesh thotë vetëm “Përshëndetje”, ndërsa moderatorja fillon të qeshë.

Marina festoi disa ditë më parë 30 vjetorin e lindjes ku zbuloi një pjesë të suprizave të marra mes të cilave tufa pafund lulesh dhe shumë emocione pozitive.

Link: https://www.instagram.com/marina_vjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAQ9lP-nWJk/