Home ShowBiz “Do motër apo vëlla…”, Ansi do t’ju bëjë të qeshni me lot me përgjigjen e papritur
“Do motër apo vëlla…”, Ansi do t’ju bëjë të qeshni me lot me përgjigjen e papritur
0

“Do motër apo vëlla…”, Ansi do t’ju bëjë të qeshni me lot me përgjigjen e papritur

0
0

Djali i Andrrës dhe Sinanit feston sot 4 vjetorin e lindjes.

Andrra ka vendosur të postojë në instagram foto dhe video të vogëlushit ndër vite duke e shoqëruar me mesazhe mjaft emocionuese.

Por përveç tyre, Andrra ka ndarë me ndjekësit edhe një moment të veçantë me të birin të cilin e pyet disa herë nëse dëshiron një motër apo një vëlla dhe përgjigjia e vogëlushit është gjithmonë jo.

Mesa duket vogëlushi nuk dëshiron ta ndajë dashurinë e mamit dhe babit me një motër apo vëlla dhe përgjigja e tij e sinqertë të bën të qeshësh me lot.

Andrra e pyet shumë herë vogëlushin, por ai nuk ndryshon mendim duke e përforcuar idenë që nuk do as motër dhe as vëlla.

Link: https://www.instagram.com/andrradestani/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BUj1e6UgNP7/