Home ShowBiz Era dhe muzikanti i njohur janë bashkë…, ja si qëndron e vërteta
Era dhe muzikanti i njohur janë bashkë…, ja si qëndron e vërteta
0

Era dhe muzikanti i njohur janë bashkë…, ja si qëndron e vërteta

0
0

Era Istrefi dhe muzikanti i njohur Julian Perreta janë përfolur për një lidhje dashurie mes njëri tjetrit, pasi janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Por duket se ata i lidh thjesht një miqësi shumë e mirë me njëri tjetrin dhe këtë sapo e konfirmuan që të dy.

Fillimisht Perreta u pyet se çfarë marrëdhënie ka me Erën dhe ai tha se janë miq shumë të mirë.

Ndërsa më pas i pyetur se sa shpesh flet më të, ai thotë se me këngëtaren flet përditë.

Këtë përgjigje të tij e ka postuar në instagramin e saj edhe këngëtarja e cila e konfirmon se mes tyre ka një miqësi të fortë dhe se i mungon shumë miku i saj.

era istr

Link: https://www.instagram.com/eraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B25INL4FRjq/