Home ShowBiz Genta është kjo.. këngëtarja bëhet bionde platin dhe nuk njihet
Genta është kjo.. këngëtarja bëhet bionde platin dhe nuk njihet
0

Genta është kjo.. këngëtarja bëhet bionde platin dhe nuk njihet

0
0

Këngëtarja Genta Ismajli ka vendosur të heqë dorë nga flokët e errët duke u shndërrua në një bionde shumë tërheqëse.

Ajo ka postuar në instagram një foto ku shfaqet me modelin dhe ngjyrën e re të flokëve të cilat e kanë ndryshuar shumë aq sa gati nuk njihet.

Gentën jemi mësuar ta shohim gjithmonë tek ngjyrat natyrale dhe ky ndryshim i papritur e bën të duket një tjetër person, por gjithsesi e bukur si përherë.

Këngëtarja prej disa muajsh tashmë është në një lidhje me biznesmenin turk, një lidhje të cilën e ka bërë publike në rrjetet sociale ku e shohim vazhdimisht të postojë foto dhe video ku shfaqen të lumtur së bashku.

View this post on Instagram

Shpirti @genta.ismajli Bjondina ime 💕

A post shared by COIFFEUR AJKUNE 062 771 0705 (@ajkune_professional) on

Link: https://www.instagram.com/p/CAij1beHJS4/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7L4U9zhj2y/