Home Tag "era istrefi"

Era në javën e modës në Paris, tërheq vëmendjen me veshjen

0
Këngëtarja Era Istrefi ishte e pranishme në javën e modës në Paris ku ka ndjekur më në afer këtë event. Ajo që të binte në sy ishte veshja e veçantë e këngëtares. Ajo është shfaqur në këtë eveniment me një jumpsuit në ngjyrë të zezë, të hapur tek pjesa e dekoldesë dhe pjesën poshtë pantallona […]

Era Istrefi ekspozon më shumë nga c’duhet…

0
Këngëtarja seksi Era Istrefi, i ka venë flakën instagramit, duke ekspozuar të pasmet seksi gjatë pushimeve në Mykonos. Vajzat dëshirojnë diell thotë Era në foton e fundit në Instagram, ku ekspozon format e saj perfekte, të cilat do ti kishte zili kushdo. Të shumtë kanë qënë reagimet e fansave, të cilët kryesisht e kanë komlimentuar […]

Midis Erës, Roberti dhe Tunës, Nora sapo na surprizoi me zgjedhjen e saj

0
Nora Istrefi ka qënë e ftuar ne ëmisionin “Mirage” ku është vënë përballë disa pyetjeve të vështirë. Kë zgjedh Nora Istrefi përballë artistëve të famshëm. Kjo ka qënë një intervistë shumë e vështirë për të. Pasi shumicën e këngëtarëvë që i kishin vendosur për ti zgjedhur ajo i kishte shumë miq. Midis Genta Ismajlit dhe […]

Dalin pamjet nga ditëlindja e Era Istrefit, hedh tortën në tokë

0
Këngëtarja Era Istrefi nuk ka të ndalur me sukseset e saj në muzikë, jo vetëm brenda vendit, por edhe në arenën ndërkombëtare. Megjithëse shumë e re në moshë, Era ka pasur një karrierë të suksesshmë në muzikë, ndërkohë që kulmin e saj e pasi me këngën “Live it up”, kënga zyrtare e “Botërorit 2018”, që u […]