Home Tag "era istrefi"

Era Istrefi ngre dyshimet për një romancë të re

0
Era Istrefi ka ngritur dyshimet tek ndjekësit për një romancë të re dashurie. Era Istrefi flitet se është në një lidhje me kapitenin e kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmaninë. Dyshimet e para i ngriti ndjekja e tyre në Instagram. Pushimet e këngëtares në Capri ka bërë që aludimet të shtohen. Këngëtarja po pushon bashkë me një […]

Era tregon gjoksin, Real One bën komentin më të pazakontë

0
Era Istrefi i ka habitur jo pak fansat teksa ka ndarë në instagram disa foto ku shihet me gjoksin jashtë. Krahas fotove shohim komente pafund nga fansa e miq të saj, por ajo që të bie më shumë në sy është një koment nga Real 1. Krahas fotos së saj Real 1 shkruan: “Po du […]

Era Istrefi bën vaksinën Anti Covid, ja gjëndja e saj

0
Këngëtarja Era Istrefi ka bërë së fundmi vaksinën AntiCovid dhe lajmin e ka ndarë me fansat e saj në instagram. Ajo ka postuar një foto ku pozon me bikini krahas së cilës njofton se ka bërë vaksinën dhe se ndihet shumë normal. Për të gjithë ata që po pyesin ajo thotë se bëri vaksinën e […]

Kur Era ishte mbi peshë… nuk do ta besoni si dukej dikur këngëtarja

0
Ashtu si të gjithë personazhet e njohur edhe këngëtarja Era Istrefi ka vendosur që të realizojë sfidën e famshme, “Posto një foto të…”, duke ndarë me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj. Fansat i kanë kërkuar Erës që të postojë një foto ku është mbi peshë dhe ajo pa nguruar ua ka plotësuar […]

Era dhe muzikanti i njohur janë bashkë…, ja si qëndron e vërteta

0
Era Istrefi dhe muzikanti i njohur Julian Perreta janë përfolur për një lidhje dashurie mes njëri tjetrit, pasi janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit. Por duket se ata i lidh thjesht një miqësi shumë e mirë me njëri tjetrin dhe këtë sapo e konfirmuan që të dy. Fillimisht Perreta u pyet se çfarë […]