Home ShowBiz “Kam kohë pa kryer marrëdhënie..”, habit blogeria shqiptare “Meshkujt më kanë frikë”
“Kam kohë pa kryer marrëdhënie..”, habit blogeria shqiptare “Meshkujt  më kanë frikë”
0

“Kam kohë pa kryer marrëdhënie..”, habit blogeria shqiptare “Meshkujt më kanë frikë”

0
0

Blogeria e njohur e seksit Zhaklin Lekatari ka habitur me deklaratën e saj e ftuar në “Why not” në “Ora News” ku është pyet për marrëdhëniet me meshkujt.

Moderatorja e emisionit Roza Lati e ka pyetur blogeren se kur ka kryer marrëdhënie për herë të fundit dhe ajo është përgjigjur se ka shumë kohë, pasi nuk ka një partner, ndërsa shton se nuk i mirë marrëdhëniet me meshkujt, pasi këta të fundit kanë frikë nga ajo.

Më pas Roza e ka pyetur blogeren nëse meshkujt shqiptarë i tremben femrave të pavarura dhe Zhaklin thotë se në të vërtetë ata e duan femrën poshtë vetes sepse duan ta manipulojnë ngaqe kanë mungesë vetëbesimi dhe eksperience.

Blogerja e famshme ka shkaktuar jo pak debat me deklaratat e saj të shpeshta që lidhen kryesisht me meshkujt shqiptar dhe disa tema që sipas saj ende konsiderohen tabu.

Link: https://www.instagram.com/p/CAmbX7cqNaH/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_RiwmYANI8/