Home ShowBiz Reperi Gold AG prezanton partneren, ja vajza që i ka rrëmbyer zemrën
Reperi Gold AG prezanton partneren, ja vajza që i ka rrëmbyer zemrën
0

Reperi Gold AG prezanton partneren, ja vajza që i ka rrëmbyer zemrën

0
0

Reperi Gold AG u fejua disa muaj më parë, ndërsa lajmin e dha vetë përmes një postim shumë të veçantë në instagram ku tregonte unazat e fejesës.

Këngëtari kishte postuar vetëm një foto të duarve që bënin simbolin e shqiponjës, ndërsa krahas fotos shkruante datën e fejesës.

Veç kësaj ai nuk preferoi të postonte një foto me partneren të cilën e la mister për ndjekësit të paktën deri tani.

Një ditë më parë reperi ka postuar në instagram për herë të parë një foto së bashku me partneren një brune shumë simpatike ndërsa uron të gjithë besimtarët musliman me rastin e Fiter Bajramit.

“Urime prej neve”, shkruan ai duke e shoqëruar shkrimin me një zemër të kuqe, ndërsa ka marrë urime të shumta nga miq, familjarë dhe ndjekës të tij.

View this post on Instagram

URIME PREJ NEVE ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Link: https://www.instagram.com/p/CAkH7L1g0QW/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAj2SwAA0RK/