Home ShowBiz Në luftë me mushkonjat, Besi poston videon unike nga oborri i shtëpisë
Në luftë me mushkonjat, Besi poston videon unike nga oborri i shtëpisë
0

Në luftë me mushkonjat, Besi poston videon unike nga oborri i shtëpisë

0
0

Rritja e temperaturave shton edhe insektet dhe veçanërisht mushkonjat të cilat gjithnjë e më shumë bëhen të bezdisshme sidomos në zonat ku ka gjelbërim.

Aktori Bes Kallaku duket se i ka shumë problem mushkonjat dhe ka vendosur që ti luftojë duke spërkatur gjithë oborrin me ilaç.

“Nuk e di a keni edhe ju probleme me mushkonjat”, shkruan ai krahas videos ku shfaqet me dy spry të cilat i sprucon pa pushim në ajër për të luftuar mushkonjat.

Të shumta janë komentet krahas videos, ku shumica i thonë Besit se po helmohet edhe vetë me aq shumë ilaç sa ka sprucuar dhe jo më mushkonjat.

Kjo video ka shkaktuar të qeshura mes fansave, shumica e të cilëve kanë reaguar me humor ndaj videos.

Link: https://www.instagram.com/p/CAk-v_5nBM1/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8EeEf1Hqqp/