Home ShowBiz Momente intime me Feron, Arbenita poston foton e veçantë nga pishina
Momente intime me Feron, Arbenita poston foton e veçantë nga pishina
0

Momente intime me Feron, Arbenita poston foton e veçantë nga pishina

0
0

Modelja Arbenita Ismajli ndodhet aktualisht në Londër larg familjes dhe të dashurit, ku ka ngecur që prej bllokimit të kufijve prej COVID-19.

Ajo e ka treguar disa herë se sa shumë i mungon familja dhe reperi Fero, por së fundmi ka postuar një foto shumë të veçantë me reperin në pishinë.

Ata të dy shfaqen të përqafuar buzë pishinës, ndërsa Fero po e puth modelen në faqe.

“Personi që të mungon në këto momente”, shkruan modelja krahas fotos ku ata të dy shfaqen shumë të dashuruar me njëri tjetrin.

Fero dhe Arbenita janë në një lidhje prej kohësh tashmë.

Fillimisht ata kanë dashur ta mbajnë lidhjen larg vëmendjes duke pohuar se ishin ndarë nga njëri tjetri, por duket se e gjitha ishte një strategji, pasi në vërtetë ata të dy nuk u ndarë kurrë.

View this post on Instagram

@ the person you're missing right now🤍

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

Link: https://www.instagram.com/p/CAgFNkdDIrJ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8jImUKlk7z/