Home ShowBiz Ish e dashura pozon me bikini, Roberti nuk i reziston fotove…
Ish e dashura pozon me bikini, Roberti nuk i reziston fotove…
0

Ish e dashura pozon me bikini, Roberti nuk i reziston fotove…

0
0

Modelja Jessica Kadiu u vendos në qendër të vëmendjes disa muaj më parë, pasi bëri publike faktin që ka qenë e lidhur me këngëtarin Robert Berisha, pasi ky i fundit ishte ndarë nga bashkëshortja Nora Istrefi.

Ajo pranoi se ata kishin patur një lidhje së bashku, por që kishte marrë fund, ndërsa shprehej se do ta donte gjithmonë dhe se shpresonte në një rikthim.

Këngëtari nuk bëri asnjë reagim pavarësisht deklaratave të modeles dhe asnjëherë nuk ka preferuar të flasë, ndërsa nëpër intervista ka pohuar se vazhdon të jetë single.

Por pavarësisht se Roberti nuk ka folur asnjëherë lidhur me këtë çështje duket se me modelen vazhdojnë të jenë miq të mirë pavarësisht se sipas saj nuk janë më bashkë.

Jessica ka postuar së fundmi disa foto me bikini ku shfaqet në super formë, ndësa ekspozon linjat e saj perfekte.

Krahas pëlqimeve të shumta të zënë sytë edhe atë të Robert Berishës i cili mesa duket nuk i ka rezistuar fotove ku modelja shfaqet super joshëse.

View this post on Instagram

🌞🌴

A post shared by Jessica Kadiu🤍 (@jesskadiu) on

Jessica

Link: https://www.instagram.com/p/CAvmwP_FTnX/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bx76VW0HhBk/