Home ShowBiz Në 4 vjetorin e Lian, Vesa nxjerr kujtimin më emocionues
Në 4 vjetorin e Lian, Vesa nxjerr kujtimin më emocionues
0

Në 4 vjetorin e Lian, Vesa nxjerr kujtimin më emocionues

0
0

Djali i Vesës dhe Big Bastës feston sot 4 vjetorin e lindjes dhe këngëtarja ka shpërndarë në instagram përgatitjet për festën që do të organizojë për të birin.

Veç kësaj këngëtarja ka postuar një prej momenteve më të bukura të katër viteve më parë, kur vogëlushi Lian sapo kishte ardhur në jetë.

Në foton e postuar në instagram Vesa shfaqet me të birin e porsalindur në shtratin e maternitetit ndërsa shkruan: “Momenti më i bukur në jetë, arritja më e madhe dhe arsyeja e jetës”

Këngëtarja ka shpërndarë gjithashtu edhe disa nga kujtimet më të bukura me të birin që nga viti i parë i jetës e deri në ditët e sotme.

vesa

Link: https://www.instagram.com/vesaluma/

Link: https://www.instagram.com/p/CAw9dqXpzOu/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAKfrIbpI3o/