Home ShowBiz Albani super romantik, ja çfarë bën për ditëlindjen e Miriam
Albani super romantik, ja çfarë bën për ditëlindjen e Miriam
0

Albani super romantik, ja çfarë bën për ditëlindjen e Miriam

0
0

Këngëtarja Miriam Cani ka festuar sot ditëlindjen e saj të 35-të.

Miriamin e ka uruar fillimisht këngëtarja dhe mikesha e saj Arilena me anë të disa fotove të përbashkëta, ndërsa tashmë një urim i veçantë ka ardhur edhe nga bashkëshorti i saj Alban Skënderaj.

“Gëzuar ditëlindjen shpirt. Faleminderit që i jep ngjyra jetës time”, shkruan Albani krahas disa fotove ku pozojnë së bashku ndër vite.

Në kolazhin e fotove ata të dy shfaqen që në fillimet e lidhjes së tyre e deri në ditët e sotme me momentet më të bukura së bashku.

Miq, fansa dhe familjarë të çiftit e kanë uruar këngëtaren me rastin e ditëlindjes duke komentuar poshtë fotove me rastin e ditëlindjes së saj.

Link: https://www.instagram.com/p/CAz3aYDAWHW/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/p/B-w4H9Gg3db/