Home ShowBiz Ajka mbledh patate bashkë me Besin, kjo video do t’ua zbukurojë ditën
Ajka mbledh patate bashkë me Besin, kjo video do t’ua zbukurojë ditën
0

Ajka mbledh patate bashkë me Besin, kjo video do t’ua zbukurojë ditën

0
0

Aktori Bes Kallaku e ka treguar shpesh herë se është shumë i lidhur me natyrën, tokën dhe produktet bio, veçanërisht domatet.

Atë e shohim vazhdimisht të tregojë përmes postimeve të ndryshme se dashurinë për natyrën e ka trashëguar edhe e bija.

Në një video të postuar së fundmi në instagram Besi po mbledh patate duke gërmuar baltën ndërsa bashkë me të është edhe vogëlushja Ajka e cila po vepron njësoj si i ati duke marrë patatet nga toka.

“Katunarja e zemrës”, shkruan Besi ndërsa bën tag Xhensilën.

Miqtë dhe fansat e aktorit kanë reaguar me humor ndaj videos, duke qeshur pafund me veprimin e vogëlushes e cila është kaq e përqëndruar për të nxjerrë patatet nga toka ashtu siç po bën edhe Besi.

View this post on Instagram

Katunarja zemres!!! ❤️. @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

Link: https://www.instagram.com/p/CAzpbBrnAfl/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_iIuVun5W8/