Home ShowBiz Feston 20 vjetorin totalisht e zhveshur, Trejsi provokon me foto të nxehta
Feston 20 vjetorin totalisht e zhveshur, Trejsi provokon me foto të nxehta
0

Feston 20 vjetorin totalisht e zhveshur, Trejsi provokon me foto të nxehta

0
0

Ish Miss Universe Albania Trejsi Sejdini ka pozuar totalisht e zhveshur me rastin e 20 vjetorit të lindjes.

Trejsi shfaqet e shtrirë në një vaskë, ndërsa është e mbuluar vetëm me gjethe.

Krahas fotove provokuese këngëtarja shkruan: “Gëzuar ditëlindjen vetes, duke treguar se ka mbushur 20 vjeç.

Modelja shfaqet super provokuese, ndërsa ka marrë shumë urime nga miq dhe fansa të saj, të cilët e kanë komplimentuar për fotot ndërsa e urojnë për ditëlindje.

Link: https://www.instagram.com/p/CAzgWf3hQpj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAlCPIuBiBi/