Home ShowBiz “Një vit pa ty”, Loredana i bën dedikimin e ndjerë të atit
“Një vit pa ty”, Loredana i bën dedikimin e ndjerë të atit
0

“Një vit pa ty”, Loredana i bën dedikimin e ndjerë të atit

0
0

Këngëtarja Loredana Zefi prej vitesh tashmë jeton dhe punon në Zvicër ku e kemi parë të korrë suksese të shumta në fushën e muzikës.

Veç kësaj ajo ka qenë në qendër të vëmendjes edhe për shkak të jetës së saj private që pas ndarjes nga Mozzik.

Në një intervistë të pak kohëve  më parë Loredana foli për herë të parë për jetën e saj private si dhe familjen.

Ajo përmendi gjithashtu edhe momentin më të vështirë në jetën e saj kur i vdiq i ati një vit më parë.

Loredana e ka kujtuar të atin edhe sot në një vjetorin e largimit të tij nga jeta përmes një fotoje në instagram ku shkruan: “Sot një vit pa ty baba, por ti mbetesh gjithmonë në zemër”

loredanaa

Link: https://www.instagram.com/loredana/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8t-myIl4Fe/