Home Tag "foto zhveshur"

Pozon zhveshur, Adelina i vë flakën rrjetit duke ekspozuar të pasmet

0
Këngëtarja Adelina Tahiri është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku e shohim shpesh të postojë foto dhe video ku shfaqet gjithmonë joshëse. Edhe këtë herë ajo ka ditur se si të jetë në qendër të vëmendjes duke treguar format perfekte në një foto me bikini minimaliste. Ajo pozon e ulur, ndërsa ekspozon të pasmet në […]

Feston 20 vjetorin totalisht e zhveshur, Trejsi provokon me foto të nxehta

0
Ish Miss Universe Albania Trejsi Sejdini ka pozuar totalisht e zhveshur me rastin e 20 vjetorit të lindjes. Trejsi shfaqet e shtrirë në një vaskë, ndërsa është e mbuluar vetëm me gjethe. Krahas fotove provokuese këngëtarja shkruan: “Gëzuar ditëlindjen vetes, duke treguar se ka mbushur 20 vjeç. Modelja shfaqet super provokuese, ndërsa ka marrë shumë […]

Mirmëngjes me foto përvëluese, Kejvina del zbuluar…

0
Ish velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthjella ka vendosur që këto ditë izolimi të çmendë fansat, duke postuar vetëm foto përvëluese. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram një foto ku pozon me një palë të brendshme minimaliste në ngjyrë të zezë si dhe një bust lëkure të kuq duke ekspozuar totalisht […]

Pozon nudo për Shën Valentin, Redona i vë flakën rrjetit me foto përvëluese

0
Modelja Redona Koçi ka vendosur ti vëjë flakën instagramit me foto provokuese ku pozon totalisht e zhveshur. Redona ka mbuluar pjesët intime me një çarçaf të kuq duke ekspozuar format e saj perfekte. “Perëndeshë e dashurisë, gëzuar Shën Valentinin të gjithëve”, shkruan Redona krahas fotos së publikuar në instagramin e saj me rastin e festës. […]

Guxon Arta Nitaj! Aktorja pozon zhveshur dhe na la pa fjalë

0
Aktorja dhe moderatorja e njohur Arta Nitaj provokon sërish me foto sensuale. Këtë herë aktorja bukuroshe ka vendosur të pozojë totalisht e zhveshur, ndërsa mbulon pjesët intime vetëm me një xhaketë. Arta duket shumë joshëse në foton e shpërndarë së fundmi në instagramin e saj ku duket se ka tërhequr jo pak vëmendjen e fansave. […]

Klaudia Pepa del sërish nudo – Këtë herë shfaq edhe më shumë…

0
Klaudia Pepa vazhdoi me postimet e fotove nudo të setit fotografik. Dje ndau dy të tjera, shumë më të guximshme, por njërën prej tyre e fshiu pak minuta pas postimit. Ndjekësit, ashtu si përherë u ndanë në dy grupe. Disa e kanë komplimentuar për linjat dhe realizimin e fotove duke e quajtur statujë, kurse disa […]