Home ShowBiz Miriam feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën këngëtarja
Miriam feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën këngëtarja
0

Miriam feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç bën këngëtarja

0
0

Këngëtarja e njohur Miriam Cani feston sot 35 vjetorin e lindjes

E para që e ka uruar ka qenë këngëtarja Arilena e cila ka postuar në Instagram disa foto së bashku me Miriam ndërsa shkruan: “ Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram nga momente të kaluara së bashku në skenë dhe jashtë saj, duke treguar kështu gjithë respektin dhe dashurinë që ka për Miriam.

Miriam dhe Arilena prej vitesh kanë një raport shumë të mirë dhe gjithmonë i kemi parë duke mbështetur njëra tjetrën në projektet e përbashkëta.

Miriam

Link: https://www.instagram.com/arilenaaraa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/By-JIsUlARM/