Home ShowBiz Stafi i “E Diell”, surprizon Nevinën, ja çfarë përgatitën për ditëlindjen e saj
Stafi i “E Diell”, surprizon Nevinën, ja çfarë përgatitën për ditëlindjen e saj
0

Stafi i “E Diell”, surprizon Nevinën, ja çfarë përgatitën për ditëlindjen e saj

0
0

Nevina Shtylla feston sot ditëlindjen dhe surpriza e parë i erdhi në mesnatë me një tortë e tullumbaca.

Më pas moderatorja ka patur një tjetër surprizë shumë të veçantë nga stafi i programit “E Diell”, të cilët kanë menduar ti organizojnë një festë surprizë në sallën e mbledhjeve.

Ata e kanë zbukuruar ambjentin me tullumbace dhe shirita festive, ndërsa i kanë përgatitur moderatores edhe një tortë me urimin përkatës.

Nevina është shfaqur mjaft e lumtur dhe mirënjohëse për surprizën e veçantë nga stafi, ndërsa më pas ka shprehur përmes një fotoje mes lulesh dhe dhuratash duke shprehur falënderime për të gjithë personat e rëndësishëm në jetën e saj.

Link: https://www.instagram.com/nevinashtylla/

Link: https://www.instagram.com/p/CAz-VSyhFuN/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B_cP16hjZVD/