Home ShowBiz Gjysmë brune e gjysmë bionde, Roza ndryshon look dhe nuk njihet
Gjysmë brune e gjysmë bionde, Roza ndryshon look dhe nuk njihet
0

Gjysmë brune e gjysmë bionde, Roza ndryshon look dhe nuk njihet

0
0

Moderatorja Roza Lati ka vendosur së fundi të ndryshojë look duke zgjatur flokët me extension dhe duke i bërë gjysma bionde dhe gjysma kafe.

Roza pozon një video ku tregon modelin e ri të flokëve ku e shohim me sipërfaqen e flokëve totalisht bionde, ndërsa në pjesën e brendshme kafe.

“Përshëndete Rozën e re”, shkruan moderatorja krahas videos ku tregon ngjyrën dhe modelin e ri të flokëve.

Moderatorja ka marrë komplimenta për lookun e ri nga miqtë dhe fansat e saj të cilët e kanë pëlqyer stilin e ri të flokëve të Rozës dhe në fakt duket mjaft mirë

Link: https://www.instagram.com/p/CBC67K2JRNU/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B-7XQpJJ3pC/