Home ShowBiz Renee një kopje e Erës, vogëlushja imiton tezen me paruke dhe make up njësoj si ajo
Renee një kopje e Erës, vogëlushja imiton tezen me paruke dhe make up njësoj si ajo
0

Renee një kopje e Erës, vogëlushja imiton tezen me paruke dhe make up njësoj si ajo

0
0

Vajza e Robertit dhe Norës duket se është shumë e lidhur me tezen e saj, këngëtaren Era Istrefi.

Vogëlushja duket se është një fanse e këngëtares dhe ka gjithmonë dëshirë ta imitojë dhe të duket njësoj si Era.

Këngëtarja ka postuar në instastory disa foto ku vogëlushja shihet me paruke në ngjyrën e flokëve të Erës dhe me make up njësoj si këngëtarja.

“Ajo do flokët dhe make up-in tim”, shkruan Era krahas fotove të shpërndara në instagram ku ajo dhe Era duket identike me njëra tjetrën.

era

erais

Link: https://www.instagram.com/eraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAOLUAwJqIb/