Home ShowBiz “Bindeni Getin të më lerë…”, Marina kërkon ndihmë nga fansat për një çështje “delikate”
“Bindeni Getin të më lerë…”, Marina kërkon ndihmë nga fansat për një çështje “delikate”
0

“Bindeni Getin të më lerë…”, Marina kërkon ndihmë nga fansat për një çështje “delikate”

0
0

Marina Vjollca duket se ka një pasion shumë të madh për motorrat dhe nëse ju kujtohet në 2014 moderatorja ka xhiruar një video ndërsa po ngiste një motorr.

Madje në rrjetet e saj sociale nuk mungojnë videot  ku biondja simpatike e ekranit bën xhirro në autostradë majë një motorri.

Së fundmi Marina është kthyer pas në kohë me një video të 6 viteve më parë, kur ajo shihet teksa nget një motorr në autostradë.

Krahas videos moderatorja ka një kërkesë për fansat.

Bindeni Getin të më lërë ti jap motorrit se s’më le”, shkruan ajo krahas videos duke I bërë kështu një kërkesë publike bashkëshortit dhe për këtë ka kërkuar ndihmën e fansave, pasi vetë e ka të pamundur ta bindë reperin.

Link: https://www.instagram.com/marina_vjollca/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BsTj-MnDtlP/